Naši spokojení klienti

Spolupracujeme s klienty napříč obory, s právnickými i fyzickými osobami.

Greenbuddies
Greenbuddies
Tygr v tísni
Tygr v tísni
Vila Štvanice
Vila Štvanice
DEFENCE EXPORT
DEFENCE EXPORT
ZŠ V Rybníčkách
ZŠ V Rybníčkách
ZŠ Velké Popovice
ZŠ Velké Popovice
Call Time Strategy
Call Time Strategy
Bylinný svět
Bylinný svět
Medárna
Medárna

Klienti o naší spolupráci říkají

Výborná a rychlá spolupráce. Pan Černohorský je profesionál. Na moje dotazy vždy rychle a odborně odpověděl a sám i poradil, kde jsem si nebyla jistá. Mohu jen doporučit.

Naše klientka Dana, Praha

Profesionální přístup, nadstandardní časovou flexibilitu, kvalitně odvedená práce, ale i sympatické vystupování a porozumění. To vše jsme našli u pana Mgr. Jana Černohorského z Advokátní kanceláře Černohorský Túryová.

Naši klienti Monika a Zdeněk

Ráda bych poděkovala kolektivu Advokátní kanceláře Černohorský Túryová za profesionální a zároveň lidský přístup k vyřešení mých velmi vážných osobních problémů. Velké díky

S pozdravem Zajíčková

Advokátní služby pana Mgr. Černohorského jsem využil opakovaně. Jsem velmi spokojen s komunikací, rychlostí zpracování a maximální precizností odvedené práce. Zvláště oceňuji jeho věcné podněty a nalezení řešení pro veškeré situace.

Náš klient Jakub, Praha

Pro bono

Hlavním účelem advokacie je pomoc, pomoc lidem a pomoc potřebným. Je nám ctí poskytovat právní služby a pomáhat na poli práva umělcům a hercům.

„Já myslím, že civilizace není dobrá, když je bez kultury. Člověk potřebuje ke štěstí a spokojenosti nejenom pohodlí tělesné, ale i duševní. Kultura a civilizace musí jít ruku v ruce."
Jan Werich

Pro bono tak poskytujeme bezplatnou právní pomoc divadelnímu spolku Tygr v tísni z.s., který mj. provozuje ostrovní scénu Vila Štvanice, a pobočným spolkům spolku Tygr v tísni z.s., konkrétně pak pobočným spolkům Zahrada Tygr v tísni p.s. a Umělecký soubor Tygr v tísni p.s.

„Naším uměním je právo, a když je klient v tísni, bojujeme v právní džungli jako Tygr."

Tygr v tísni

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 akct.cz. Všechna práva vyhrazena.