O nás

Jsme tým mladých právníků, kterým nechybí tah na branku, kteří se nebojí žádné výzvy a při své práci kladou důraz na pečlivost a kvalitu.

Chcete s námi spolupracovat? Dejte nám vědět

Kontaktní formulář

Zásady naší práce

Efektivita
Efektivita

Každý případ posoudíme a navrhneme řešení. Řešíme problémy, když je potřeba je řešit. Nehledáme problémy, kde nejsou. Nezabýváme se zbytečnostmi. Nestavíme vzdušné zámky, klientovi říkáme věci narovinu a vždy racionálně zhodnotíme situaci. Pro úspěch uděláme maximum, ale neslibujeme nesplnitelné.

Hledáme taková řešení, která jsou efektivní a funkční. Nepíšeme zbytečná podání, smlouvy píšeme tak, aby v nich bylo vše potřebné, ale nic zbytečné. Důležitý je pro nás výsledek, funkčnost a efektivita, nikoli množství napsaného textu.

Flexibilita
Flexibilita

Žijeme v poklusu. Problémy řešíme, když je potřebuje vyřešit klient a ne, až se to hodí nám. Reagujeme na výzvy, snažíme se radit, když právě stojíte před rozhodnutím a jsme vám k ruce.

Individuální přístup
Individuální přístup

Jsme tým. Máme ženskou empatii i mužský tah na branku. Moc dobře víme, že každý klient vyžaduje individuální řešení. Za každým případem je ukrytý konkrétní lidský příběh. Každý klient má pro nás stejnou váhu, přestože každý klient požaduje jiný přístup. Zatímco matka bojující o své dítě u soudu chce případ detailně rozebrat, chce být někým vyslechnuta a pochopena a potřebuje si o věci promluvit, tak manažer činící obchodní rozhodnutí ve svém typickém zběsilém tempu ocení nejvíce stručnou a rychlou poradu, kterou potřebuje pro své okamžité a správné rozhodnutí.

Nastavujeme spolupráci s klientem vždy tak, aby mu vyhovovala a aby reagovala na jeho potřeby. Poskytujeme komplexní služby, spolupracujeme s notáři, znalci, účetními, daňovými i finančními poradci, aby poskytované právní služby byly co možná nejkomplexnější a obsahovaly nejen pohled právní.

Odbornost a specializace
Odbornost a specializace

Právo 21. století je složitý systém velkého množství podoborů, které mají svá vlastní specifika. Jsme tým právníků a každý z nás má určitou specializaci. Zatímco někteří tráví hodiny a dny u soudu, jiní píší smlouvy a další sepisují stanoviska. Dohromady naše kancelář pokrývá prakticky všechny hlavní obory práva a každý z nás na sobě dále pracuje, neustále se vzděláváme, protože právo se vyvíjí a my držíme tempo.

Diskrétnost
Diskrétnost

Povinnost mlčenlivosti je nejen jednou ze základních zákonných povinností advokáta, ale rovněž stavební kámen důvěry mezi advokátem a jeho klientem, srovnatelná s důvěrou pacienta k lékaři. A proto je pro naši kancelář klíčová absolutní diskrétnost a mlčenlivost.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 akct.cz. Všechna práva vyhrazena.